Świadkami niezwykłych emocji byli kibice zgromadzeni na meczu 11 kolejki piłkarskiej leszczyńskiej klasy okręgowej. Lider z Chorzemina wymieniał się ciosami z Rydzyniakiem Rydzyna i skończyło się wynikiem 5:4.

Lider się obronił, ale miał niezwykle ciężką przeprawę. Na brawa za walkę zasługują i jedni i drudzy. Cieszą się jednak tylko w Chorzeminie, bo w Rydzynie pozostała jedynie świadomość, że było tak blisko.

Komplet punktów w Jutrosinie straciła Krobianka Krobia, która uległa minimalnie Orli, która po słabym początku pnie się w górę tabeli.

Pół tuzina bramek strzelił Promień Krzywiń, który dzielnie trzyma się w czołówce tabeli. Cenny punkt w Osiecznej zdobył Dąb Kębłowo, a ta drużyna potrzebuje punktów, jak nikt inny. Wynik ten pokazuje, że ekipa spod Wolsztyna nie zamierza wcale odpuszczać, pomimo, że sytuacja w tabeli nie jest wesoła.

Po czterech porażkach z rzędu odblokował się beniaminek z Sarnowej, który wysoko, bo 4:0 pokonał innego beniaminka, tego z Kurzej Góry.

Wyniki 11 kolejki:

Promień Krzywiń – Sparta Miejska Górka 6:1

Orla Jutrosin – Krobianka Krobia 1:0

Tęcza Osa Osieczna – Dąb Kębłowo 3:3

Zjednoczeni Pudliszki – Korona Wilkowice 5:2

Orkan Chorzemin – Rydzyniak Rydzyna 5:4

Sarnowianka Sarnowa – Rywal Kurza Góra 4:0

Pogoń Śmigiel – GKS Włoszakowice 0:0

Juna Trans Stare Oborzyska – Wisła Borek Wielkopolski 2:1

W tabeli prowadzi Orkan Chorzemin – 29 punktów, przed Krobianką Krobia i Promieniem Krzywiń po 22. Ciekawa sytuacja w dole tabeli. Skromny dorobek punktowy posiada aż pięć zespołów. Są to: Tęcza Osa Osieczna i Sparta Miejska Górka po 9, GKS Włoszakowice – 8, Rywal Kurza Góra – 6 i Dąb Kębłowo – 2 punkty. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*