Samorządność a nie partia

Rozmowa z przewodniczącym Rady Miejskiej Leszna Tomaszem Malepszym. Pytamy m.in. dlaczego kandydował w wyborach z listy PL 18, czy wybór na przewodniczącego to ukoronowanie kariery i czy będzie odwoływał się w związku z wykluczeniem z SLD.

5 KOMENTARZE

  1. Chciał chyba powiedzieć “Pieniądze, a nie samorządność i partia”. Do niedawna prywatnie go lubiłem (bo tak się złożyło że znam go osobiście) mimo, że jeszcze za jego prezydentury uważałem go za nie najlepszego polityka. A po tym numerze z PL18 już nawet prywatnie przestałem go lubić. Na takie coś jest jedno określenie które zaczyna się na “ze” a kończy odpowiednią deklinacją kawałka materiału do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni płaskich.

    Warto zauważyć, że na pytanie o przejście do PL18 zaczął używać bardzo wymijającej odpowiedzi z której niewiele wynika. A w okolicach 4 minuty zaczął sugerować, że startując z SLD mógłby być jedynie radnym i nic więcej, i nagle uciął temat tak jakby nie chciał powiedzieć za dużo.

    Po obejrzeniu całej rozmowy moje wrażenia są takie, że Pan Malepszy nagadał się nic przy tym nie mówiąc.

  2. Postawa p. Malepszego to najjaskrawszy przykład korupcji politycznej. Kiedyś z Borowiakiem najwięksi wrogowie, dziś ramię w ramię zmieniaja Leszno w układ zamknieęty. Obrzydliwe metody tej szkodliwej ze wszech miar władzy wyjdą nam wszystkim bokiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*