Siatkarze UKS 9 Leszno rozpoczynają już dzisiaj, czyli w piątek walkę w półfinałowym turnieju barażowym o wejście do II ligi. Turniej przez trzy dni trwał będzie w Gimnazjum nr. 9.

Pierwotnie półfinał z udziałem między innymi zespołu z Leszna miał się odbyć w Bydgoszczy. Polski Związek Piłki Siatkowej zadecydował jednak o przenosinach imprezy do Leszna.

Półfinał barażowy trwać będzie przez trzy dni, od dzisiaj, czyli piątku 28 kwietnia do niedzieli 30 kwietnia i odbywać się będzie w hali Gimnazjum nr. 9.

Obok UKS 9 Leszno o awans do finału zagrają także: Olimpijczyk Pruszcz Gdański, Bronek Koszalin oraz FSKiP „ECWBS” Volley Bydgoszcz.

Jak wygląda ,,rozkład jazdy” podopiecznych trenera Jarosława Borowskiego? Turniej rozpocznie mecz leszczynian z zespołem z Pruszcza Gdańskiego już dzisiaj o godzinie 17.00.

W sobotę UKS 9 Leszno o 16.00 zmierzy się z drużyną z Bydgoszczy. Na koniec w niedzielę o 10.00 rywalem gospodarzy będzie Bronek Koszalin. Awans do finałowego turnieju uzyskają dwie najlepsze drużyny półfinałów. Wstęp na turniej jest bezpłatny. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*