Składy na niedzielny mecz FOGO Unii z Get Well

W najbliższą niedzielę żużlowcy PGE Ekstraligi rozegrają 9 serię spotkań. Do interesującego spotkania dojdzie w Lesznie, gdzie FOGO Unia podejmować będzie Get Well Toruń.

Byki po ostatniej porażce w Tarnowie będą rządne zwycięstwa i zmazania plamy. Z kolei Torunianie opromienieni triumfem i zgarnięciem całej puli z Włókniarzem Częstochowa zechcą podtrzymać dobrą passę. Ostatnia wygrana korzystnie wpłynęła na zespół, a w Toruniu odżyły nadzieje, że zespół powalczy skutecznie o play-off. W czwartek poznaliśmy składy na to spotkanie.

W ekipie z Leszna doszło do roszady w parach. Tym razem Jarosław Hampel pojedzie z Brady Kurtzem, Emil Sajfutdinow z Januszem Kołodziejem, a kapitan drużyny – Piotr Pawlicki startował będzie z juniorami.

Jedna zmiana w układzie par także w Toruniu. Z Jasonem Doylem pojedzie Paweł Przedpełski a z Rune Holtą – Niels Kristian Iversen.

Awizowane składy

Get Well Toruń: 1. Jason Doyle, 2. Paweł Przedpełski, 3. Rune Holta, 4. Niels Kristian Iversen,
5. Chris Holder, 6. Daniel Kaczmarek, 7. Igor Kopeć-Sobczyńsk

FOGO Unia Leszno: 9. Jarosław Hampel, 10. Brady Kurtz, 11. Emil Sajfutdinow, 12. Janusz Kołodziej, 13. Piotr Pawlicki, 14. Dominik Kubera, 15. Bartosz Smektała

Niedzielny mecz na Smoczyku rozpocznie się o godzinie 19.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*