Składy na rewanż we Wrocławiu

140

Po pierwszym finałowym spotkaniu żużlowej PGE Ekstraligi żużlowcy FOGO Unii Leszno mają 8-punktową zaliczkę, której w niedzielę bronić będą na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Poznaliśmy już składy na rewanż.

Wciąż nie wiemy czy gotowy na rewanż w zespole z Wrocławia będzie Maksym Drabik. Poza tym nie ma niespodzianek w składach obu drużyn, choć były głosy, że słabo spisującego się ostatnio Andrzeja Lebiediewa może zastąpić Tomasz Jędrzejak. W składzie widnieje nazwisko Łotysza, co nie oznacza, że popularny ,,Ogór” nie wskoczy do zespołu Rafała Dobruckiego.

W zespole FOGO Unii Leszno brak zmian. Wiemy już, że na rewanż do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie Nicki Pedersen, który będzie wspomagał swój zespół z parkingu. ,,Power” podjął dziś decyzję, że w tym roku nie pojawi się już na torze.

Awizowane składy

FOGO Unia Leszno: 1. Emil Sajfutdinow, 2. Peter Kildemand, 3. Piotr Pawlicki, 4. Grzegorz Zengota, 5. Janusz Kołodziej, 6. Dominik Kubera

Betard Sparta Wrocław: 9. Tai Woffinden, 10. Szymon Woźniak, 11. Maciej Janowski, 12. Andrzej Lebiediew, 13. Vaclav Milik, 14. Lars Skupień

Początek rewanżowego spotkania we Wrocławiu w niedzielę o godzinie 19.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*