SmakMak z żużlowcami (galeria)

W restauracji Antonińska w Lesznie odbyła się konferencja prasowa formy SmakMak, która zdecydowała się wspierać trójkę wychowanków Fogo Unii Leszno. Umowę z firmą podpisali: Tobiasz Musielak, Bartosz Smektała oraz Daniel Kaczmarek.

SmakMak, to znany nie tylko w regionie, ale i w całej Polsce producent wyrobów garmażeryjnych. Podpisanie umowy o współpracy i wspieraniu żużlowców z Leszna, to żadna nowość.

Tobiasz Musielak oraz Bartosz Smektała już wcześniej współpracowali ze wspomnianym darczyńcą. Do tej dwójki w tym roku dołączył Daniel Kaczmarek. Cała trójka podpisała umowy sponsorskie.

Współpraca dotąd układała się wzorowo, więc ani przez chwilę nie zastanawialiśmy się nad tą decyzją – mówi Adam Woźniczak, współwłaściciel firmy.

To dla mnie bardzo ważna cegiełka w moim żużlowym budżecie. Cieszę się niezmiernie z przedłużenia umowy – powiedział Tobiasz Musielak.

W podobnym tonie wypowiadał się Bartosz Smektała, dla którego będzie to drugi rok współpracy z firmą SmakMak.

Na pewno z takimi sponsorami jest nam, żużlowcom łatwiej zbudować swój budżet. Cieszę się, że firma zostaje ze mną na kolejny sezon – przyznał popularny ,,Smyk”.

Jestem bardzo zadowolony, że dołączyłem do Tobiasza i Bartka. Być może z Bartkiem będziemy tworzyć juniorską parę – dodał Kaczmarek. (andre/fot.andre).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*