Na Smoczyka przyjeżdża ROW

Kolejne, drugie już spotkanie sparingowe rozegrają w najbliższą sobotę, 1 kwietnia żużlowcy Fogo Unii Leszno. Ich rywalem będzie ROW Rybnik.

Obie drużyny nie wystąpią w najsilniejszych zestawieniach. W zespole ze Śląska zabraknie liderów: Łaguty, Fricke oraz Lindgrena. W ekipie z Leszna z kolei brak w składzie Sajfutdinowa.

Pomimo to warto wybrać się na leszczyński stadion, wszak szczególnie interesująco zapowiadają się pojedynki Byków z dwójką byłych Unistów: Damianem Balińskim oraz Tobiaszem Musielakiem. Liczymy na ciekawe ściganie, choć wynik w tym przypadku jest sprawą drugorzędną.

Awizowane składy

ROW Rybnik: 1. Damian Baliński, 2. Denis Gizatulin, 3. Rafał Szombierski, 4. Sergei Logachev, 5. Tobiasz Musielak, 6. Kacper Woryna, 7. Robert Chmiel

FOGO Unia Leszno: 9. Peter Kildemand, 10. Grzegorz Zengota, 11. Piotr Pawlicki, 12. Janusz Kołodziej, 13. Nicki Pedersen, 14. Dominik Kubera, 15. Bartosz Smektała

Początek sparingu w sobotę o 16.00. Bilet wstępu kosztował będzie 15 zł, bez podziału na sektory. Dzieci do lat 7 oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych wchodzą na stadion bezpłatnie. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*