W sobotę casting do Wielkopolskiej Miss

Już w najbliższą sobotę (19 XI) w Heaven Leszno odbędzie się casting do konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek.
Organizatorzy na zainteresowane dziewczyny czekają od godz. 13.00 do 16.00.

W konkursie udział wziąć mogą kandydatki w wieku 15-27 lat. Nie muszą pochodzić z województwa wielkopolskiego. W przypadku awansu do finału uczestniczek będących z poza województw ościennych województwa wielkopolskiego organizatorzy będą zwracać koszty dojazdu.

W sumie organizatorzy zaplanowali 6 castingów. Zaczynają się one właśnie w Lesznie. Poza tym odbędą się one także w Ostrowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Zielonej Górze oraz dwukrotnie w Poznaniu.

Organizatorzy zapewniają, że na zwyciężczynię konkursu Wielkopolska Miss 2017 czekać będzie nowy samochód osobowy typu miejskiego, natomiast laureatka w konkursie Wielkopolska Miss Nastolatek odjedzie nowym skuterem miejskim.

Uruchomione będzie również głosowanie SMS, w którym na laureatki będą czekać dwie inne atrakcyjne nagrody. Zwyciężczyni głosowania wyjedzie w 2018 roku do Hollywood na jubileuszową 90. Galę rozdania najbardziej prestiżowych nagród filmowych Oscary 2018. Natomiast za drugie miejsce organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci wyjazdu na inną prestiżową galę filmową na świecie. mach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*