W sobotę otworzą lodowisko

Dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach mamy wyśmienitą wiadomość! W najbliższą sobotę (tj. 9 grudnia) o godz. 10.00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie planuje uruchomić sztuczne lodowisko przy ul. 17 Stycznia. Będzie to możliwe z powodu sprzyjających warunków atmosferycznych tzn. braku opadów deszczu.

W ten dzień wstęp będzie darmowy (wypożyczenie i ostrzenie łyżew odpłatnie). Od niedzieli będą obowiązywać ceny zgodnie z podanym cennikiem.

Warto dokładnie zapoznać się z harmonogramem funkcjonowania, ponieważ obowiązują nowe godziny sesji jazdy oraz przerw technicznych.

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-20.00, a w soboty i niedzielę od godz. 9.00 do 20.00. Warto zwrócić uwagę na trzy jednogodzinne przerwy techniczne, w trakcie których nie będzie można korzystać z lodowiska. Przerwy te przewidziane są codziennie o stałych porach tj. o godz.11.00, 14.00 oraz 18.00. Czas korzystania z lodowiska wynosi 50 minut.(Natalia Kurpisz)

Rodzaj biletu:Cena:
normalny5 zł
rodzinny dla osób posiadających Kartę Leszczyńskiej Rodziny 3+ (z lodowiska korzystają jednocześnie rodzice lub jeden rodzic i przynajmniej 1 dziecko do 18 roku życia5,00 zł. na cały dzień
ulgowy3,00 zł (dla przedszkolaków, uczniów wszystkich szkół, studentów i osób posiadających Leszczyńską Kartę Seniora
normalny okresowy (imienny) 10 wejść40,00 zł
ulgowy okresowy (imienny) 10 wejść25,00 zł (dla przedszkolaków, uczniów wszystkich szkół, studentów i osób posiadających Leszczyńską Kartę Seniora),
Wypożyczenie łyżew:6,00 zł , dla przedszkolaków, uczniów wszystkich szkół wszystkich szkół  i studentów – 5,00 zł
Ostrzenie łyżew własnych8,00 zł

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*