Kilka sparingów Fogo Unii

Co prawda do nowego sezonu żużlowego jeszcze mnóstwo czasu, ale już teraz poznaliśmy wstępne, przedsezonowe plany leszczyńskich Byków. Zespół chce rozegrać przed inauguracją ligi kilka kontrolnych meczów.

Plan jest taki, by zawodnicy pojawili się na torze podczas treningów jeszcze w pierwszej połowie marca. Wszystko będzie oczywiście uzależnione od aury, która na wiosnę bywa często kapryśna.

Liga startuje stosunkowo późno, bo w święta wielkanocne, które przypadają na połowę kwietnia.

Na 25 i 26 marca zespół menagera – Piotra Barona odjechać ma dwa pierwsze sparingi z MRGARDEN GKM Grudziądz. Póki co do ustalenia jest jeszcze to, gdzie odbędzie się pierwsze spotkanie, czy najpierw w Lesznie, czy też na torze rywala.

1 i 2 kwietnia ma z kolei dojść do sparingów z ROW Rybnik. Jak wiadomo w barwach śląskiego zespołu w nowym sezonie startować będzie aż dwójka wychowanków leszczyńskiego klubu: Damian Baliński oraz Tobiasz Musielak. Pierwsze z tych spotkań odbędzie się w Lesznie.

Większość składu Fogo Unii zaprezentuje się też zapewne podczas Memoriału im. Alfreda Smoczyka. Turniej ten planowany jest na 8, bądź 9 kwietnia.

Nie można wykluczyć, że do tego wszystkiego dojdą jeszcze kolejne sparingi. Przypomnijmy też, że na inaugurację rozgrywek ligowych Fogo Unia 16 kwietnia podejmować będzie Betard Spartę Wrocław. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*