Sportowa rywalizacja sikawek konnych i wybory strażackiej miss

Fot. Bogdan Ludowicz

Po pięcioletniej przerwie zawody sikawek konnych wracają do Cichowa w gminie Krzywiń. Odbędą się w najbliższą niedzielę, czyli 12 sierpnia. Będzie to ich osiemnasta edycja krajowa i piętnasta międzynarodowa. W Europie to jedyna tego typu impreza, organizowana na taką dużą skalę, z wykorzystaniem historycznego sprzętu strażackiego, umundurowania i zaprzęgów konnych.

Zmagania rozpoczną się o godz. 11.00. W walce o podium osobno rywalizować będą: kobiece drużyny pożarnicze, drużyny zagraniczne oraz męskie. Z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy i… potu na czołach, bo zabytkowe sikawki do łatwych w obsłudze nie należą.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję WYKUP. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 32 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: Anna Machowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*