Sprawą zajmie się policja

Regulamin umieszczony przy fontannie zabrania wchodzenia na cokół. Nieodpowiedzialnych mieszkańców nie odstrasza też monitoring Fot. la

Jak przekazał podczas konferencji prasowej burmistrz Grzegorz Kubik, kolejne uszkodzenie fontanny jest wynikiem lekkomyślności mieszkańców. Obiekt został już naprawiony.

Do zdarzenia doszło na przełomie roku, w nocy pomiędzy 31 grudnia i 1 stycznia. Według relacji włodarza kilka osób znów weszło na postument, aby zrobić sobie fotografię z misiem.

Schodząc, jedna z osób uszkodziła płytki. Nastąpiło osunięcie podpory, które spowodowało przesunięcie kafli – mówi Grzegorz Kubik.
Chociaż wykonawca fontanny naprawił usterkę bezpłatnie, to gmina wyceniła straty na około 1.500 złotych.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję AKTYWUJ. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Aktywuj dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Aktywuj dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 4 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2019 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: Anna Machowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*