Stainer Polonia 1912 Leszno z awansem

Piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno awansowali do dalszej fazy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno. IV-ligowiec pokonał w Racocie, grający w Lidze Międzyokręgowej – PKS 6:1.

Poloniści objęli prowadzenie 2:0 po bramkach Damiana Nowaka. PKS grał ambitnie i złapał kontakt po trafieniu Macieja Czarneckiego. Ostatnie słowo w I połowie należało jednak do gości z Leszna, a konkretnie Łukasza Bugzela, który ustalił wynik pierwszych 45 minut na 3:1.
Po przerwie nadal przeważał IV-ligowiec, który swój awans do półfinałów przypieczętował kolejnymi trzema bramkami. Do siatki Racocian trafiali jeszcze: Smoła, Robaczyński i Glapiak. Całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 6:1. (andre/fot.andre).