Stainer Polonia zagra z Sokołem o podtrzymanie passy

Sobota w regionie upłynie pod znakiem piłki nożnej. O czwartą wygraną z rzędu w IV lidze spróbuje powalczyć na własnym boisku Stainer Polonia 1912 Leszno, która podejmie Sokoła Pniewy.

Mecz w Lesznie rozpocznie się najwcześniej, bo już przed południem o godzinie 11.00. W I rundzie na boisku rywala Poloniści wygrali aż 4:0. Sokół jest tuż nad kreską i walczy o ligowy byt. Poloniści mogą pomóc Krobiance Krobia, oczywiści pod warunkiem, że wygrają. Na te trzy punkty, oczywiście liczymy.

Wspomniana już wyżej Krobianka nie będzie miała jednak łatwo, a wręcz przeciwnie. Na boisku przy ulicy Jutrosińskiej pojawi się trzeci zespół tabeli – Unia Swarzędz. Zadanie arcytrudne, ale jeśli beniaminek chce się jeszcze liczyć w walce o utrzymanie musi wygrać, nie zważając na to z kimś się gra. Początek tego spotkania w Krobi o 17.00.

O podobnej porze na boisko wybiegną piłkarze w Kościanie. Obra, która ostatnio jest w dołku podejmie Wartę Międzychód, kolejny zespół walczący o przetrwanie i znajdujący się tuż nad Krobianką. Liczymy w tym przypadku na przełamanie złej passy i pełna pulę dla Obry. (andre/fot.andre).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*