Stainer Unia Kolejarz podejmie Wilki Krosno

Swój trzeci mecz o ligowe punkty odjadą w sobotę żużlowcy Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Niedźwiadki podejmą na popularnym ,,Florku” – Wilki Krosno.

Krośnianie mają za sobą dopiero jeden mecz, w którym pewnie pokonali Wandę Kraków 53:37. Rawiczanie mają punkt, po ciężko wywalczonym remisie na inaugurację z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz. Przed niespełna tygodniem młody zespół z Rawicza uległ po walce w derbach na wyjeździe – Polonii Piła 49:41. Postawa w obu meczach może jednak napawać optymizmem, pomimo, że dorobek punktowy póki co jest skromny.

Żaden mecz w obecnym sezonie nie będzie łatwy. Także ten z Wilkami, które mają w składzie kilka ciekawych nazwisk. Krośnianie chcą zrobić w tym sezonie krok do przodu i awansować do play-off. Szykuje się ciekawe ściganie, a wygra jak zwykle ta drużyna, która zdobędzie więcej punktów, a więc będzie lepiej dysponowana.

Awizowane składy

Wilki Krosno: 1. Lars Skupień, 2. Nicklas Porsing, 3. Edward Mazur, 4. Nick Skorja, 5. Andriej Karpow, 6……….., 7. Patryk Zieliński

Stainer Unia Kolejarz Rawicz: 9. Szymon Szlauderbach, 10. Arkadiusz Pawlak, 11. Jaimon Lidsey, 12. Keynan Rew, 13. Damian Baliński, 14. Krzysztof Sadurski, 15. Kacper Pludra

Początek sobotniego ścigania w Rawicz o godzinie 16.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*