Stainer Unia Kolejarz rozpocznie od meczu z Krosnem

Kilka dni temu poznaliśmy terminarz żużlowej PGE Ekstraligi. Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała terminy spotkań w I i II lidze. Zespół z Rawicza zainauguruje rozgrywki od meczu u siebie.

Stainer Unia Kolejarz Rawicz na dzień dobry podejmować będzie zespół KSM Krosno. Inauguracyjna kolejka zaplanowana została na 7 i 8 kwietnia. Poza spotkaniem w Rawiczu pozostałe pary I kolejki spotkań 2 Ligi Żużlowej tworzą: Polonia Bydgoszcz – Stal Rzeszów oraz Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – Stal-Met Kolejarz Opole. Pauzować będzie Ostrovia.

Pauza czeka ekipę Stainer Unii Kolejarza w II kolejce, która została zaplanowana na 14 i 15 kwietnia. W III serii nasz zespół po raz drugi pojedzie przed własną publicznością. 21 lub 22 kwietnia zmierzy się na stadionie im. Floriana Kapały z Polonią Bydgoszcz.

Sezon zasadniczy zakończy się 25 i 26 sierpnia. Wówczas Baliński i spółka wybiorą się na Podkarpacie na rewanż z KSM Krosno. 2 i 9 września rozpocznie się runda finałowa. Decydujące mecze o awansie do I ligi odbędą się 16 i 23 września, a baraże 30 września oraz 7 października. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*