Stal zbyt twarda

17

Hit I ligi szczypiornistów dla Stali Gorzów. Zmagający się z kłopotami kadrowymi gospodarze pokonali leszczynian 25:20.

Początek spotkania należał do gości z Leszna, którzy szybko stracili jednak swojego najskuteczniejszego gracza – Marcina Giernasa, który ujrzał czerwoną kartkę. Sędzia uznał bowiem, że po rzucie karnym zawodnik gości celowo rzucił piłkę w twarz bramkarza Stali.

Role w tym momencie się odwróciły. Stal objęła prowadzenie. Po 30 minutach osiągnęła 3-bramkowe przewagę (11:8).

Gorzowianie po przerwie utrzymywali dystans, pomimo, że grali dość wąskim składem. W 50 minucie spotkania dalej utrzymywała się 3-bramkowa różnica. Zespół trenera Molskiego do końca grał uważnie i nie dał sobie już wydrzeć zwycięstwa. Stal okazała się zbyt twarda dla Real Astromal, triumfując pewnie 25:20.

Stal Gorzów – Real Astromal Leszno 25:20 (11:8)

Bramki dla Real Astromal zdobywali: Bartłomiejczyk 5, J.Wierucki 3, Przekwas 3, Krystkowiak 2, Raczkowiak 2, Giernas 1, Misiaczyk 1, Szkudelski 1, Meissner 1, Leder 1. (andre/fot.archiwum).

19sty(sty 19)17:00Nasza imprezaGala Panoramy39. Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców i trenerów regionu leszczyńskiego w 2017 roku17:00 Teatr Miejski w LesznieRozpoczęcie już za: