Strażacy polewali głowy widowni

Gwiazdą drugiego dnia święta miasta była Natalia Szroeder wraz z zespołem. Fot. Jakub Latusek

Temperatura podczas weekendowych Dni Bojanowa była bardzo wysoka nie tylko podczas występów artystów. Na żar lejący się z nieba najlepsza była woda ze strażackich węży, którą druhowie studzili rozpalone głowy widowni.

Tegoroczne święto miasta przycięgnęło tłumy. Powodem była nie tylko rewelacyjna, letnia pogoda, ale też interesujący dobór artystów.

Pierwszego dnia na scenie umiejscowionej na stadionie im. Brunona Wawrzyniaka królowała muzyka dance i jej ambasador, belgijski wokalista Danzel. Publiczność bawiła się przy jego niezapomnianych hitach „Pump it up“ czy „Jump“. Później na scenie wystąpiła DeDe Negra. Po niej taneczny wieczór poprowadził Fat Beat Dj‘s Team.

Drugiego dnia trwania imprezy na bojanowskiej scenie zaprezentowały się lokalne formacje: przedszkolaki z „Chatki Puchatka“, „Misia Uszatka“ oraz przedszkola „Małych Odkrywców“. Znalazło sie również miejsce na odrobinę folkloru, którego popis dał zespół pieśni i tańca Gołaszyniacy. Później na scenie wystąpiły już same gwiazdy polskiego i światowego formatu. Najpierw Elvis Show, a po nim na finał imprezy Natalia Szroeder.

Artystka pochodząca z Bytowa przypomniała publiczności swoje najważniejsze przeboje: „Zamienię cię“, „Domek z kart“ oraz kilka nowszych propozycji.

Jakub Latusek