Studniówka I Zespołu Szkół we Wschowie

Ach, co to był za bal. W sobotę 16.01 swoją studniówkę miały 3 klasy I Zespołu Szkół we Wschowie. Bawili się w restauracji Toskania we Włoszakowicach.


Był polonez, był walc, podziękowania, część artystyczna a przede wszystkim były dobre humory i świetna zabawa. Prowadzący imprezę Tomasz Tobys nie musiał specjalnie zachęcać do tańca. W czasie studniówki uczniowie jednej z klas odśpiewali 100 lat swojemu koledze, który właśnie obchodził 19 urodziny.

(PRI) Fot. Primel

2 KOMENTARZE

 1. Chodziłam do tamtej szkoły od przedszkola . I wiem że panuje tam zawsze dobra atmosfera , nauczyciele zawsze wytłumaczą wszystko do końca . Bardzo sie starają żeby uczniowie mieli jak najwięcej wiedzy .Najbardziej pamiętam P. Zofie nigdy nie byłam dobra z matematyki .. a gdy mnie zaczeła uczyć gdy wychodziłam z tej szkoły miałam same 5 . Pamiętam każdego nauczyciela z dobrej strony . Gdy wychodziłam z tej szkoły czułam jakby świat mi sie rozpadał…Ale przeżyłam i dalej odwiedzam tą szkołe dlatego że moja córka sie tam uczy, a druga juz w Anglii na zmywaku siedzi i nie chce wracac.

 2. “Luuuuudzie! Pomóżcie!
  DZISIAJ ZWRACAM SIĘ DO WAS WSZYSTKICH JAK I DO STRAŻNIKÓW ZE SZCZEGÓLNĄ PROŚBĄ. TYM RAZEM NIE O POLITYCE.
  CHODZI O ZAGŁOSOWANIE O MŁODĄ POLSKĄ KANADYJKĘ, PIANISTKĘ, KTÓRA BIERZE UDZIAŁ W OGÓLNOKANADYJSKIM KONKURSIE PIANISTYCZNYM W KTÓRYM LICZĄ SIĘ GŁOSY ABY ZALICZYĆ SIĘ DO PIERWSZEJ DZIESIĄTKI. KAŻDY ZALOGOWANY MOŻE GŁOSOWAĆ RAZ DZIENNIE DO 28 STYCZNIA.
  PREZ. DUDA GŁOSOWAŁ! PO OTWORZENIU SIĘ STRONY, POD VIDEO BĘDZIE: V O T E F O R T H I S E N T R Y. kliknąć na to i zalogować się. Otrzymasz email i musisz go potwierdzić. Można posłuchać utworu. I tak można do 28 stycznia!
  Można na facebook albo tweeter! Patrycja-Julia Chmurzynska. Potrzebne uderzenie. Proszę!!!!
  Koniec 28.styczeń o godz.21.00

  link:www.piano2016.strutta.com/entry/9971434

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*