Studniówka LO we Wschowie

W sobotę 6.02 swoją studniówkę miało Liceum Ogólnokształcące we Wschowie. Impreza odbyła się na auli szkolnej. Oprócz tradycyjnego poloneza zatańczono inną wersję do muzyki z filmu “Czas Honoru”.


Oba tańce zostały nagrodzone brawami przez licznie zgromadzoną publiczność. Nie zabrakło wzruszających podziękowań dla wychowawców i nauczycieli. Każda z klas przygotowała zabawny filmik o sobie. Podczas imprezy wybrano króla i królową balu. Studniówkę prowadził DJ Floo z Zielonej Góry.

(PRI) Fot. Primel

1 KOMENTARZ

  1. z wszystkich studniowek , ktore sie u was odbyly najladniejsze i najsympatycznie
    jsze twarze dziewczyn i chlopakow SA WE WSCHOWIE. Przed paroma tygodniami ogladalem bal uczniów I Zespołu Szkół we Wschowie a dzis Was licealistow.Po prostu krew jeszcze nie wymieszana przez co zachowala swe pierwotne walory.Cenie to sobie bo moje dzieci dla mnie kochane a dla innych pokurcze tez sa z tej krwi w polowie .Powiem krotko wlasnie we Wschowie mozna spotkac kobiety o twarzy Aniola.Moglbym na Was patrzec godzinami. Choc ja swoja mature skladalem przed 50-ciu laty w moje władanie językiem polskim jest dalekie od ideału, widać to, chociażby po moich wypowiedziach. Brak znaków interpunkcyjnych
    , składnia, brak znaków diakrytycznych (to te ogonki, kropki i kreski przy niektórych literkach), itd. Tak więc nie mam powodów do dumy.ale sadze, ze wy ja macie i sewgo ojczystego jezyka polskiego nie zapomnicie nawet jak bedziecie nie tylko na recie choc i emigracja wiekszosci sie przytrafic moze. U mnie skad pisze te pochwalne dla Was slowa jest 27 stopni w cieniu i swieci slonce. Mysle , ze i do Was zawita. Glowa do gory i do przodu bez KOD-u!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*