Studniówka ZSO w Gostyniu

Ponad 160 osób bawiło się na studniówce Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu. Uczestnicy bawili się w Gościńcu w Pępowie. Po raz pierwszy od wielu lat studniówka nie odbywała się w szkole. To rodzice i uczniowie zdecydowali o nowym miejscu zabawy.


– Zdecydowały względy praktyczne – tłumaczy dyrektor ZSO w Gostyniu Lucyna Tęga. Powierzchnia podłogi nie jest przystosowana do chodzenia po niej w butach. Należy ją przykryć wykładziną, a na to jeszcze zamontować parkiet. W sumie koszty spore, a uczestników zabawy jest dużo mniej niż w ubiegłym roku. Postanowiliśmy więc zaoszczędzić. W ubiegłym roku koszty przygotowania sali rozkładały się na 215 uczestników, w tym roku na 162. Zrezygnowano też w tym roku z zespołu przygrywającego do tańca. Skorzystano z usług DJ-a, którym był Krzysztof Ganowicz.

Studniówka tradycyjnie rozpoczęła się polonezem, po nim uczniowie zatańczyli walca angielskiego. Był też koncert wokalny w wykonaniu trzecioklasistów.

Maturę w tym roku będą zdawać uczniowie z pięciu klas. Wychowawcami są: Beata Pospieszyńska, Joanna Barton, Justyna Jurdzińska, Mateusz Matysiak i Joanna Kabała.

lg

1 KOMENTARZ

  1. tanczcie, bawcie sie , jestescie mlodzi i czwarta rzesza budzi sie. A meryka tez tanczyla gdy sie trzecia rzesza budzila. Ale Ameryka jest 6 tys kilometrow od Europy srodkowej . Dzisiejsza sytuacja jest tak aksamitna i pluszowa, ze wy tanczycie a na codzien jestescie ululani i brani na rybe w podgrzewanej wodzie jeszcze jako tako plywajaca. Po II św. wojnie, okrutnie zniszczoną Polskę sprzedano i przekazano pod okupację ruskim. Nie mogła zatem Polska uczestniczyć w planie odbudowy…w Planie Marshalla, natomiast barbarzyński najeżdzca, jak najbardziej. A teraz tworzy się jakieś nowe plany…..w których, ta biedna Polska będzie zmuszona, ponosić ogromne koszta budowy dobrobytu Arabom w Afryce i komunikuje to światu potomek Najeżdżcy. Niech lepiej oddadzą Polsce, to co się nalezy Jej za zniszczenia !!!!! Czy ten świat jest normalny????? Mam nadzieję, że Polacy odświeżą sobie pamięć historyczną i nie pozwolą dalej robić siebie w bambuko!!!!Tanczcie , nie przeszkadzajcie sobie a wy Rodzice cieszcie sie na dlugosc swego noska. Odnosi sie to do wszystkich studniowek tutaj pokazywanych na fotosach.Tanczcie i bawcie sie , orkiestra gra jak na tytaniku, jest fajowo, jestesmy mlodzi i nalezy nam sie to jak psu micha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*