Studniówkowe szaleństwa czas zacząć

Maturzyści z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie spotkali się na studniówce w Oazie w Kłodzie k. Rydzyny. fot. Anna Maćkowiak
Maturzyści z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie spotkali się na studniówce w Oazie w Kłodzie k. Rydzyny. fot. Anna Maćkowiak

Wystartował sezon studniówkowy. W miniony piątek, 10 stycznia na tym jedynym w swoim rodzaju balu spotkali się maturzyści z Zespołu Szkół Ekonomicznych, III LO oraz Zespołu Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie. Zachęcamy do oglądania fotorelacji w portalach naszemiasto.pl.

Maturzyści z „Ekonomika” balowali w Oazie w Kłodzie koło Rydzyny. Jak nakazuje tradycja, studniówkę rozpoczął uroczysty polonez, którego zatańczyli maturzyści. Potem przyszedł czas na podziękowania dla dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców.

– Na ten bal czekaliście z pewnością z utęsknieniem, jak każdy z nas. Ubraliście piękne suknie, wspaniałe garnitury. Wasi rodzice, kiedy na was patrzą, na pewno zadają sobie pytanie: jacy oni są dorośli? kiedy to się stało? są dojrzali dorośli, będą za chwilę decydować o swoim losie – mówiła dyrektor leszczyńskiego Ekonomika Irena Szynkarek.

Maturzyści z „Kolejówki” spotkali się na studniówce w restauracji Błękitna w Gołaszynie, a III LO – w sali Metalplast.

Anna Maćkowiak