Studniówkowy bal w Oazie

Przyszli maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu swój bal studniówkowy po raz kolejny zorganizowali w restauracji Oaza w Kłodzie.

– Rozpoczęliście dzisiejszy bal wspaniałym polonezem. Z wielkim kunsztem i poświęceniem przygotowywaliście go przez wiele dni. Zobaczyliście, ile czasu trzeba poświecić, aby coś dobrze zrobić. Mówię o tym dlatego, że dzisiejszy dzień jest tym dniem, który ma wam uświadomić i przypomnieć, że po pierwsze zostało nie co ponad sto dni do jednego z najważniejszych egzaminów w waszym życiu, a po drugie, że aby osiągnąć wymarzony cel potrzeba dużo pracy i wysiłku. Aby dobrze zdać egzamin dojrzałości należy się do niego starannie przygotować dbając o każdy szczegół – mówił Maciej Marcinkowski, dyrektor ZSZ w Gostyniu.

Młodzież zdawała się jednak tego dnia myśleć nade wszystko o zabawie. W wyśmienitych humorach szaleli na parkiecie. Nie zapomnieli jednak o wielu ciepłych słowach i podziękowaniach kierowanych w stronę grona pedagogicznego. (mach/fot. A. Machowska)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*