Sukces młodzieży GI Malepszy Futsal Leszno

Dużą niespodziankę sprawiła drużyna GI Malepszy Futsal Leszno, która została zaproszona do udziału w Mistrzostwach Młodej Futsal Ekstraklasy do lat 12. Nasza młodzież zajęła świetne 3 miejsce.

Najlepsze polskie zespoły w tej kategorii wiekowej rywalizowały w Centrum Sportu Wilanów. Ekipa prowadzona przez Krzysztofa Kaczmarzyka okazała się rewelacja imprezy. Przez fazę grupową przeszła jak burza, wygrywając wszystkie spotkania.

W meczu ćwierćfinałowym młodzież z Leszna rozbiła Piasta Gliwice 6:2. Było blisko finału, bo w decydującym meczu leszczynianie, pomimo, że przegrywali już 0:3 z Constractem Lubawa doprowadzili do stanu 4:4. Niestety w ostatnich sekundach stracili bramkę i przegrali 4:5.

Na osłodę naszej drużynie pozostała walka o 3 miejsce z AZS Uniwersytet Gdański. Mecz zakończył się remisem, ale rzuty karne lepiej egzekwowali nasi piłkarze i to oni zajęli świetne 3 miejsce. Wygrał wspomniany Constract, który w finale rozbił Rekord Bielsko Biała 4:0.

Dodajmy, ze nasz zespół składał się z siedmiu graczy GI Malepszy Futsal Leszno oraz pięciu zawodników Football Academy Leszno. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*