Świąteczne sweterki

Sweterki z motywem świątecznym wybierane są również przez mężczyzn Fot. nat

Wraz z nastrojem, klimatem czy świątecznymi dekoracjami, zmianie ulega też nasza garderoba. Obecnie największą popularnością z motywem świątecznym wśród ubrań cieszą się sweterki. Żywcem wyjęte z amerykańskich filmów przyozdobione reniferem, choinką, bałwanem czy św. Mikołajem są nie tylko praktyczne, ale i wprawiają w świąteczny klimat, a do tego są ciepłe i pasują do wielu stylizacji.

Taki sweterek połączyć można z różnymi spodniami np. jeansami czy dresowymi, ale też i eleganckimi spódniczkami. Sprawdzą się zarówno w codziennej, jak i świątecznej stylizacji, bo przecież humor przy świątecznym stole jest jak najbardziej wskazany.

Także panowie coraz śmielej zaopatrują się w tego typu sweterki. Bawią się modą i podchodzą do niej z dystansem, więc kolorowy sweterek ze świątecznym akcentem pojawia się w ich szafie coraz częściej i śmielej.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję AKTYWUJ. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Aktywuj dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Aktywuj dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 49 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: NAT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*