„Szalone nożyczki” – kryminalna historia z salonu fryzjerskiego

Fot. archiwum organizatora
Fot. archiwum organizatora

W niedzielę 15 grudnia 2019 roku w auli Wyższej Szkoły Humanistycznej o godz. 16:00 i 19:00, odbędą się spektakle pt. ,,Szalone nożyczki”.

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu- właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę…Kto zabił?!

Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm!-wtedy do akcji wkracza UWAGA!… Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu.

Jaki będzie finał?Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

Obsada: Joanna Kupińska, Alan Andersz, Krzysztof Ibisz, Maciej Wilewski, Michał Pirog, Dominika Gwit.

Bilety w cenie 110-120 zł można kupić na kupbilecik.pl Do16 listopada na stronie kupbilecik.pl bilety można kupić z 10% rabatem, czyli w cenie 81 zł i 72 zł.

KONKURS !!!

Do wygrania jest osiem biletów na spektakl. Wystarczy wysłać wiadomość mailową.

W temacie maila wpiszcie ,,nożyczki”, a w treści swoje imię, nazwisko, miejscowość, nr telefonu i odpowiedź na pytanie: Jak często chodzicie do fryzjera i z jakich usług korzystacie? Nagrodzimy najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi. Piszcie na e-mailowy adres: kurpisz@panoramaleszczynska.pl Konkurs trwa do 22 listopada.

Natalia Kurpisz