„Szalone nożyczki“ z gwiazdorską obsadą ponownie odwiedzą miasto

W lutym sztukę „Szalone nożyki“ wystawiano w Domu Kultury w Rawiczu. Fot. Jakub Latusek
W lutym sztukę „Szalone nożyki“ wystawiano w Domu Kultury w Rawiczu.

W niedzielę, 15 grudnia w auli Wyższej Szkoły Humanistycznej o godz. 16:00 odbędzie się spektakl pt. ,,Szalone nożyczki”.

Spektakl „Szalone nożyczki” to wyjątkowe teatralne doświadczenie. Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

– Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu- właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę… Kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! – wtedy do akcji wkracza… Widz! W tym momencie interakcja publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu – zachęcają organizatorzy.

W obsadzie spektaklu znajdziemy: Joannę Kupińską, Alana Andersza, Krzysztofa Ibisza, Macieja Wilewskiego, Michała Piróga i Dominikę Gwit.

Jakub Latusek