22 serię spotkań rozegrali piłkarze wielkopolskiej IV ligi. Hit kolejki w Kościanie nie przyniósł bramek. Triumf w starciu z imienniczką z Kępna odniosła Polonia 1912 Leszno. Cenny remis w Koźminie Wielkopolskim odniósł PKS Racot.

Hit w Kościanie pomiędzy Obrą, a Ostrovią nie przyniósł bramek. Obie drużyny skupiły się na zachowaniu czystego konta. Okazje bramkowe były, walki też nie brakowało, ale zakończyło się polubownie.

Nieskutecznie bardzo długo z imienniczką z Kępna grał zespół z Leszna. Dopiero w II połowie wstrzelił się Jakub Borowczyk i było to trafienie na wagę trzech punktów.

Mocno walczyła Rawia Rawag Rawicz. Doprowadziła do remisu w 80 minucie spotkania w Nowych Skalmierzycach, ale Pogoń odpowiedziała 6 minut później i punkty zostały pod Kaliszem.

Za ciosem poszedł PKS Racot. Ostatnio zespół ten wygrał z Centrą, a teraz wywalczył cenny remis w Koźminie Wielkopolskim. Bardzo starała się też Kania Gostyń, ale straciła jedną, jedyną bramkę w Ostrowie w meczu z Centrą, przegrywając 1:0.

Wyniki 22 kolejki:

Obra 1912 Kościan – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0:0

Polonia 1912 Leszno – Polonia Kępno 1:0 (0:0)

Bramka: Borowczyk (73)

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Rawia Rawag Rawicz 2:1 (1:0)

Bramka dla Rawii: Kołeczko (80)

Centra Ostrów Wielkopolski – Kania Gostyń 1:0 (0:0)

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski – PKS Racot 1:1 (0:0)

Bramka dla PKS: Czarnecki (76)

W tabeli nowym liderem została Pogoń Nowe Skalmierzyce – 40 punktów, przed Centrą – 40, Ostrovią i Obrą po 39. (andre/fot.andre).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*