Szóste miejsce młodej drużyny KS Futsal Leszno

Dobre szóste miejsca na futsalowych mistrzostwach Polski U-14 wywalczyła młodzież z Leszna. To sukces, choć mogło być przy odrobienie szczęścia jeszcze lepiej.

Młody zespół KS Futsal Leszno, który reprezentowali tak naprawdę piłkarze Polonii 1912 Leszno zaprezentował się w finałowym turnieju bardzo dobrze. Celem była pierwsza ósemka. Jest szóste miejsce, a mogła być nawet walka o medale.

Nasza drużyna wygrała bowiem swoją grupę eliminacyjną i awansowała do ćwierćfinału. Tam spotkała się z Gwiazdą Ruda Śląska. Pojedynek był niezwykle wyrównany i zakończył się remisem 2:2. O awansie do półfinału decydowały rzuty karne, które niestety lepiej wykonywał przeciwnik.

Drużynie prowadzonej przez trenera Stańczyka pozostała walka o miejsca 5-8. W tych meczach KS Futsal Leszno najpierw pokonał SCHLF Chrzanów 3:2, a następnie w meczu o 5 lokatę uległ 1:2 drużynie Junior Hurtap Łęczyca 1:2, zajmując ostatecznie wspomniane szóste miejsce, które i tak jest ogromnym sukcesem drużyny, która debiutowała w tak ważnej imprezie. Brawo leszczyńska młodzież! (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*