Tancerze z Funky Flava zapraszają na finałowy koncert

Fot. Mateusz Mocek MM-Foto.eu

W czerwcu br. szkoła tańca Funky Flava zaprasza na koncert finałowy podsumowujący pracę młodych tancerzy i ich instruktorów w minionym roku. To doskonała okazja do pochwalenia się osiągnięciami, a dla widzów atrakcyjne widowisko. Impreza będzie biletowana. Wejściówka kosztuje 20 zł i ma zadanie pokryć koszty organizacji tak dużego przedsięwzięcia.

Przypomnijmy, że Funky Flava powstała w Górze w 2009 r. Jessice Ali, właścicielce szkoły, przyświecała idea rozwoju tanecznego i artystycznego nowego pokolenia. Od pięciu lat szkoła rozwija się także w Lesznie. To miejsce otwarte dla każdego.

Teraz mamy łącznie 18 tanecznych grup. Najmłodsze tancerki mają 4 lata, najstarsze czterdzieści. Stworzyliśmy miejsce przyjazne zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym – mówi Jessica Ali.

Jej podopieczni, prócz samej nauki tańca, biorą udział w pokazach, sesjach zdjęciowych, reklamach czy teledyskach. W zeszłym roku Funky Flava współpracowała przy tworzeniu teledysków m.in. z Dodą, Sylwią Grzeszczak i Margaret.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję WYKUP. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj
. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Cały artykuł jest również dostępny w 19 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: kab

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*