Tancerze z Funky Flava zapraszają na finałowy koncert

Fot. Mateusz Mocek MM-Foto.eu

W czerwcu br. szkoła tańca Funky Flava zaprasza na koncert finałowy podsumowujący pracę młodych tancerzy i ich instruktorów w minionym roku. To doskonała okazja do pochwalenia się osiągnięciami, a dla widzów atrakcyjne widowisko. Impreza będzie biletowana. Wejściówka kosztuje 20 zł i ma zadanie pokryć koszty organizacji tak dużego przedsięwzięcia.

Przypomnijmy, że Funky Flava powstała w Górze w 2009 r. Jessice Ali, właścicielce szkoły, przyświecała idea rozwoju tanecznego i artystycznego nowego pokolenia. Od pięciu lat szkoła rozwija się także w Lesznie. To miejsce otwarte dla każdego.

Teraz mamy łącznie 18 tanecznych grup. Najmłodsze tancerki mają 4 lata, najstarsze czterdzieści. Stworzyliśmy miejsce przyjazne zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym – mówi Jessica Ali.

Jej podopieczni, prócz samej nauki tańca, biorą udział w pokazach, sesjach zdjęciowych, reklamach czy teledyskach. W zeszłym roku Funky Flava współpracowała przy tworzeniu teledysków m.in. z Dodą, Sylwią Grzeszczak i Margaret.

Mamy już swoją markę. Nasi instruktorzy i uczniowie są chętnie zatrudniani przez gwiazdy. Wszyscy wysoko stawiamy sobie poprzeczkę – zapewnia właścicielka szkoły.

Zapytana, czy gwiazdy z którymi przyszło im współpracować bywały kapryśne, zaprzecza.
To mit. Wszystkie gwiazdy okazały się miłymi i bardzo pracowitymi osobami – przekonuje Jessica Ali.

Funky Flava miała też okazję zaistnieć podczas dziecięcej Eurowizji, w której jurorką była Sylwia Lipka. Warto dodać, że Jessica Ali była jedną z głównych tancerek podczas trasy koncertowej tej piosenkarki.

A nasze tancerki w czerwcu ubr. miały okazję wystąpić w teledysku zespołu Boys. Kiedy po tygodniu teledysk miał 7 milionów wyświetleń, dziewczyny szalały ze szczęścia – śmieje się J. Ali.

I właśnie o oto chodzi. Funky Flava działa na wielu płaszczyznach, ale właścicielka szkoły wyznaje jedną podstawową zasadę: taniec ma sprawiać radość.

Galę zaplanowano na 16 czerwca br. w godz. 17.00-19.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie. Poprowadzi ją Mateusz Sobecko, zwycięzca VIII edycji You Can Dance
. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Cały artykuł jest również dostępny w 19 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: kab

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*