Tęcza walczy o przetrwanie

Tęcza Leszno nie wygrała jeszcze w tym sezonie spotkania z Chrobrym Basket Głuchołazy. Za każdym razem była tego blisko. Teraz w rewanżowym spotkaniu I rundy play-off nie ma wyjścia, jeśli nie chce zakończyć sezonu.

Tęcza przegrywała w rundzie zasadniczej oba spotkania. W tym to rewanżowe po dogrywce. W play-off do wyłonienia zwycięzcy też potrzebna była dogrywka. To tylko pokazuje jak wyrównane są te drużyny. Szkoda tylko, że leszczynianki nie są w pełnym składzie, bo wtedy szanse na zwycięstwo byłyby niewątpliwie większe.

Do czterech razy sztuka? Wierzymy, że tak. W niedzielę podopieczne trenera Jędrzeja Jankowiaka muszą po prostu wygrać, by pozostać w grze. Determinacja powinna być po stronie gospodyń, aczkolwiek wiemy, że doświadczenie, przewaga psychologiczna i meczowa jest po stronie rywalek.

Tęcza potrzebuje też szczęścia i oczywiście dopingu, bo i bez tego będzie ciężko o sukces i przedłużenie nadziei na awans do II rundy. Zapraszamy do Trapezu. Początek niedzielnego meczu o godzinie 19.00. (andre/fot.archiwum).

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*