Tragiczny finał poszukiwań Rafała

W poszukiwania Rafała z Czempinia zaangażowało się dużo osób. Teraz organizują zbiórkę na sprowadzenie jego zwłok. Fot. archiwum

Niestety, mamy złe informacje odnośnie poszukiwanego w Holandii zaginionego mieszkańca Czempinia. W nocy z wtorku na środę rodzina dostała informację, że 28-letni Rafał nie żyje.

28-latek z Czempinia zaginął w Holandii w nocy z poniedziałku (22 kwietnia) na wtorek (23 kwietnia). Od tamtej pory poszukiwała go rodzina oraz holenderska i polska policja. Informacja o zaginionym była również udostępniona na Facebooku. Wszyscy mieli nadzieję, że Rafał odnajdzie się cały i zdrowy.

– Niestety, stało się najgorsze. Dostaliśmy informację w nocy, że zwłoki brata znaleziono w jednym z kanałów. Teraz, jako rodzina prosimy o wsparcie. Na portalu zrzutka pl. trwa zbiórką pieniędzy na sprowadzenia zwłok brata do Polski. Dziękuję wszystkim znajomym i przyjaciołom za wsparcie i bycie z nami w tych ciężkich chwilach – mówi Angela Leonarska, siostra zmarłego Rafała.

Na portalu zrzutka.pl znajomi i przyciele Rafała uruchomili zbiórkę pieniędzy. Na sprowadzenie zwłok potrzeba około 15 tysięcy złotych.

– W dniu dzisiejszym potwierdziło się najgorsze… Nasz kolega Rafał nie żyje. Zginął w Holandii, więc koszty sprowadzenia ciała są ogromne. Pomóżmy rodzinie w odzyskaniu syna. Cała kwota zebrana dla Rafała zostanie przekazana na konto rodziców i pokryje ona koszty związane z tą tragedią – Albert – czytamy na portalu zrzutka pl.

Andrzej Rajewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*