Trening punktowany z Rybnikiem

Fanów żużla czekają po długich wyczekiwaniach pierwsze, na razie treningowe emocje na Smoczyku. We wtorek, jeśli aura nie spłata figla leszczyńskie Byki zmierzą się w sparingu z ROW Rybnik.

Będzie to dopiero pierwszy sprawdzian formy dla leszczynian, którzy wcześniej mieli w planach sparingowe konfrontacje z Wandą Kraków. Wtedy jednak na przeszkodzie w rozegraniu tych pojedynków stanęła aura, tak zresztą jak w przypadku treningów.

Bykom brakuje jazdy. Mamy nadzieję, że we wtorek w Lesznie zobaczymy przedsmak ligowych emocji. Obie drużyny, zarówno gospodarze, jak i goście z Rybnika planują posłać do boju niemal optymalne składy. W ekipie z Leszna zabraknie jedynie Nicki Pedersena.

Składy drużyn

ROW Rybnik: 1. G.Łaguta, 2. R.Szombierski, 3. R.Holta, 4. D.Baliński, 5. A.Jonsson, 6. R.Chmiel, 7. K.Woryna, 8. K.Wieczorek

Fogo Unia Leszno: 9. Piotr Pawlicki, 10. P.Kildemand, 11. G.Zengota, 12. T.Musielak, 13. E.Sajfutdinow, 14. D.Kaczmarek, 15. B.Smektała, 16. D.Kubera

Początek kontrolnej potyczki na Smoczyku we wtorek, 29 marca o godzinie 16.30. Wstęp na trening punktowany jest bezpłatny. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*