Trudny rywal siatkarzy z Leszna

Przed tygodniem była wygrana z Salosem Ostrów Wielkopolski. Czy i w drugim spotkaniu sezonu siatkarze z Leszna okażą się lepsi? Rywal będzie jeszcze bardziej wymagający, a będzie nim AZS UAM Poznań.

To było duże zaskoczenie. Poznaniacy dołączyli do III ligi już po rozpoczęciu rozgrywek. To zespół bardzo mocny, który w poprzednich rozgrywkach rywalizował w II lidze. Jego aspiracje sięgały nawet I ligi. To obok Salosu może być główny przeciwnik leszczynian w walce o czołową dwójkę i grę w barażach o wyższy szczebel rozgrywkowy.

Pierwsze spotkanie ekipy z Leszna, ze wspomnianą drużyną z Ostrowa pokazało dobre przygotowanie do sezonu. Teraz jednak wydaje się, że poprzeczka zostanie zawieszona jeszcze wyżej i bez wątpienia podopiecznych trenera Jarosława Borowskiego czeka w sobotę arcytrudne zadanie.

  • Wiemy, że po tak udanym sezonie wszyscy na nas patrzą już inaczej i wymagają więcej. Zapewniam, że i my wymagamy też od siebie więcej. Po tej pierwszej wygranej na inaugurację powinno nam być już lżej i łatwiej, aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, że przed nami kolejny trudny test – mówi Jarosław Borowski, szkoleniowiec UKS 9 Leszno.

Początek sobotniego spotkania w hali Gimnazjum nr. 9 w Lesznie o godzinie 17.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*