III Festyn Organizacji Pozarządowych – prawie 200 wystawców

304

Na terenie przy Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie od godz. 11:00 – 16:00 trwał Festyn Organizacji Pozarządowych, leszczyńskich instytucji oraz firm zaangażowanych społecznie. Jest to III edycja festynu, który odbywa się w ramach Aktywnego Obywatelskiego Leszna.

W programie festynu znalazło się 12 stref aktywności.: radosne dzieciństwo, aktywne życie, strefa edukacyjna, kultura i sztuka, strefa ekologiczna, mundurowa, motoryzacyjna, lotnicza, nasze zdrowie, społecznościowa,  samorządowa oraz biznesu. Odwiedzający piknik mogą liczyć na moc atrakcji tj. degustacje, konkursy, analiza składu ciała, poczęstunek proteinowy, strzelnica laserowa, pokaz tresury psów policyjnych, występy najmłodszych czy wiele innych.

W festynie wzięło udział prawie 200 wystawców. Panorama Leszczyńska także wzięła udział w tym wydarzeniu. Każdy chętny mógł z nami porozmawiać o pracy oraz funkcjonowaniu redakcji. Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy firmowe gadżety i słodki upominek. Jednak największym powodzeniem cieszyła się zupa z kociołka, którą wydaliśmy w kilka minut.

Nasze stoisko reprezentowały: Elżbieta Kuśnierek, Natalia Kurpisz, Barbara Kwaśniewska oraz Aneta Szklarska.

(NAT / FOT. Natalia Kurpisz)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*