Twarda Stal przyjeżdża do Trzynastki

Duże wyzwanie czeka szczypiornistów Real Astromal Leszno. Nasza drużyna podejmować będzie w późne sobotnie popołudnie lidera I ligi – Stal Gorzów.

Rywal jest na tę chwilę jednym z dwóch głównych kandydatów obok Nielby Wągrowiec do wygrania rozgrywek. W Gorzowie głośno mówi się o tym, że zespół chciałby awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Smak liderowania w obecnym sezonie poznał też zespół z Leszna, choć przydarzyło mu się zbyt wiele wpadek, by mógł marzyć o czołowych lokatach w rozgrywkach. Ostatnia przegrana na wyjeździe z outsiderem – MKS Grudziądz pokazała tylko jak nieobliczalnym i nieprzewidywalnym teamem jest Real Astromal.

Byliśmy przekonani, że w obecnych rozgrywkach leszczynianie powalczą skutecznie o pierwszą trójkę, bo dlaczego nie. Zespół kadrowo jest dość mocny, poza tym już na tyle ograny na zapleczu ekstraklasy, że powinien podjąć rękawicę i nie zaliczać poważniejszych wpadek. Stało się jednak inaczej i drużyna jest w tej chwili w takim, a nie innym miejscu, bez szans na pudło.

Liczymy jednak, że w sobotę podopieczni trenera Macieja Wieruckiego pokażą swoje lepsze oblicze. Pokonali już u siebie ówczesnego lidera z Wągrowca. Może uda się też ze Stalą?

Zapraszamy do Trzynastki. Początek starcia obu drużyn o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*