Udane Dni Sławy, czyli Lato bez Granic 2019

Kolorowy korowód wypadł fenomenalnie. Sporo emocji, głównie wśród męskiej części publiczności, wzbudził przemarsz pięknych, młodych kobiet promujących tańce latino. Fot. Karolina Bodzińska

W miniony weekend malowniczą miejscowość nad jeziorem odwiedziło mnóstwo osób. Bawili się podczas Lata bez Granic 2019. Świętowanie trwały trzy dni, a program był bardzo bogaty.

Na scenie pojawił się m.in. zespół K.A.S.A. i Sylwia Grzeszczak wraz z zespołem. Organizowano liczne zawody m.in., rozgrywki piłki nożnej dzieci, zawody wędkarskie, Bieg Witosławy czy turnieje tenisa ziemnego i stołowego. Dla najmłodszych przygotowano wodne szaleństwo z Teatrem Katarynka i koncert piosenki Disney’a. Przez cały weekend w auli Szkoły Podstawowej można było podziwiać wystawę fotograficzną „Żuraw w lesie”. Jednak najbardziej widowiskowym wydarzeniem był barwny korowód, którzy przemierzył ulice miasta w sobotę 3 sierpnia. Korowód rozpoczął się przy ulicy 11 Listopada, po czym wszyscy dotarli na stadion miejski. Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwali policjanci, zarówno na lądzie, jak i wodzie. Weekend można podsumować jako spokojny i bezpieczny.

Karolina Bodzińska