Siatkarze UKS 9 Leszno w ramach przygotowań do nowego sezonu gościli w Słupcy, gdzie zmierzyli się w turnieju o Puchar Wójta tejże gminy. Zagrali z zespołami z II ligi i wypadli na miarę możliwości.

Rywalem podopiecznych trenera Jarosława Borowskiego były zespoły gospodarzy – SPS Konspol Słupca, LUKS Wilki Wilczyn oraz SPS Dragon Dobre.

Leszczynianie na otwarcie przegrali z Wilczynem 0:3, następnie przegrali z beniaminkiem II ligi, zespołem ze Słupcy 2:1, by w ostatnim meczu pokonać innego II-ligowca – SPS Dragon Dobre 2:1, dzięki czemu UKS 9 Leszno zajął 3 miejsce w imprezie.

Jesteśmy nadal w fazie przygotowawczej, mamy za sobą intensywne treningi kondycyjne. Turniej w Słupcy był dla nas pierwszą okazją do gry. Widzę, że jesteśmy na dobrej drodze i jestem zadowolony z dyspozycji chłopaków. To był sparing, w którym zagrali wszyscy i wynik miał drugorzędne znaczenie – powiedział Jarosław Borowski, trener UKS 9 Leszno.

Leszczynianie mają w planach rozegranie jeszcze dwóch sparingów. Inauguracja sezonu w III lidze nastąpi 30 września, kiedy nasz zespół podejmował będzie we własnej hali Salos Ostrów Wielkopolski. (andre/fot.uks9leszno).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*