UKS 9 Leszno kontra Ostrowite

Po trzech wyjazdowych spotkaniach do własnej hali powracają siatkarze UKS 9 Leszno, którzy w sobotnie popołudnie podejmować będą UKS MOS Todo Czarnych Ostrowite.

Leszczynianie powrócili ostatnio do wygrywania. Po nieszczęsnym spotkaniu u siebie z Kępnem wywalczyli punkt w Osieczy (porażka 3:2), a potem już wygrywali, kolejno w Poznaniu 3:2 oraz w Ostrowie Wielkopolskim 3:1. To pozwoliło podopiecznym trenera Jarosława Borowskiego awansować na 3 miejsce w tabeli III ligi.

Najbliższy rywal, zespół z Ostrowitego na pewno nie zalicza się do mocnych tej ligi. Obecnie zajmuje przedostatnie miejsce, mając w swoim dorobku 8 punktów (2 zwycięstwa, 7 porażek). Na papierze faworytem jest ekipa z Leszna. Mamy nadzieję, że pokaże to na parkiecie i zainkasuje kolejne trzy punkty, przybliżające do gry w play-off. Strata do drugiego miejsca, zajmowanego przez zespół z Osieczy wynosi tylko 2 punkty. Wszystko więc w rękach UKS 9 Leszno.

Sobotnie spotkania w hali Gimnazjum nr. 9 rozpocznie się o godzinie 17.00. Zapraszamy do gorącego dopingu, który na pewno przyda się leszczyńskiej drużynie. Dodajmy, że w I rundzie ,,Dziewiątka” pokonała tego rywala na obcym parkiecie bez straty seta. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*