UKS 9 Leszno przy wigilijnym stole (GALERIA)

270 osób zasiadło przy wigilijnym stole organizowanym przez siatkarski klub UKS 9 Leszno. Spotkanie odbyło się w restauracji Renoma

Do stołów zasiedli zawodnicy, trenerzy, przedstawiciele miasta, rodzice, partnerzy, przyjaciele klubu. Podsumowano sportowy rok, pełen sukcesów i nowych wyzwań. Pierwsza drużyna walczyła o 2 ligę, do zespołu młodzika dołączyli kadeci, młodziczka i dwie grupy mini siatkówki. Obecnie klub zrzesza setkę trenujących siatkarek i siatkarzy.

Podczas uroczystości odbyło się pasowanie na tygrysice i tygrysów. Trenerzy Jarosław Borowski, Jagoda Korol, Bartosz Gadkowski i Filip Wrotkowski czytali słowa przysięgi, które miała za zadanie powtórzyć młodzież. Na koniec siatkarze pierwszej drużyny wymalowali na twarzach młodszych kolegów tygrysie wąsy.

Spotkaliśmy się dziś z naszymi zawodnikami, ich rodzicami i partnerami klubu. To są ludzie, bez których nie moglibyśmy istnieć. Chcieliśmy podziękować im za klimat, który tworzą wokół klubu. Ich przychylność i hala pełna kibiców to dla nas najlepszy motywator – powiedział Jarosław Borowski, prezes i trener UKS 9 Leszno.

UKS 9 Leszno otrzymała również życzenia od przedstawicieli miasta, prezydentów Łukasza Borowiaka i Piotra Jóźwiaka, radnego Jarosława Zielonki i naczelnika wydziału sportu Tomasza Szymańskiego. Do życzeń przyłącza się także redakcja Panoramy Leszczyńskiej. (andre/fot.uks9leszno).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*