Czy UKS 9 Leszno zagra w barażach? W sobotę mecz o wszystko

Czy UKS 9 Leszno po raz drugi z rzędu zagra w barażach o II ligę? Szansa na to jest, ale zadanie wydaje się być trudniejsze niż przed rokiem, kiedy zespół personalnie był mocniejszy.

Brakuje przede wszystkim braci Szulców, a ile znaczyli dla zespołu wszyscy bardzo dobrze w Lesznie wiedzą. Pomimo kłopotów kadrowych leszczynianie mają szansę zająć drugie miejsce w tabeli. Potrzebna im jest do tego wygrana w ostatnim meczu fazy zasadniczej w sobotę.

Do hali Gimnazjum nr. 9 w Lesznie przyjedzie rewelacyjny beniaminek Reklamowy Gadżet Orzeł Osiecza, który podobnie jak podopieczni trenera Jarosława Borowskiego uzbierał 25 oczek. Oba zespoły zajmują na kolejkę przed końcem rozgrywek 2-3 miejsce i to ostatnie spotkanie zadecyduje o tym, kto będzie miał szansę bić się o II ligę.

W I rundzie nasz zespół prowadził w Osieczy już 2:0, ale zszedł z parkietu pokonany po tie-breaku. Rywal jest na pewno w zasięgu, choć zadanie do łatwych należeć nie będzie, zważywszy na sytuację kadrową ekipy z Leszna. Zespół obiecuje jednak, że da z siebie wszystko i spróbuje po raz drugi z rzędu zameldować się w barażach.

Zespołowi w późne sobotnie popołudnie będzie potrzebny gorący doping. Wszystkich fanów siatkówki zapraszamy do hali. Początek starcia o wszystko o godzinie 17.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*