Utrudnienia na ul. Św. Franciszka z Asyżu

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że w dniach 8-10 czerwca 2018 roku wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Św. Franciszka z Asyżu w Lesznie w związku z pracami remontowymi nawierzchni.

Zadanie zostanie podzielone na dwa etapy:

Etap I – w dniach 8-9 czerwca br. (piątek-sobota) prace drogowe polegać będą na frezowaniu istniejącej nawierzchni. Roboty będą zabezpieczone przez odpowiednie oznakowanie pionowe oraz ręczne kierowanie ruchem. Ruch kołowy na czas wykonania powyższych prac będzie odbywał się wahadłowo,

Etap II – w dniu 10 czerwca br. (niedziela) prace drogowe będą polegać na ułożeniu nowej warstwy ścieralnej na całym odcinku ulicy Św. Franciszka z Asyżu. W tym dniu zamknięta zostanie droga na odcinku od ul. Święciechowskiej do Okrzei, a objazd dla ruchu kołowego zostanie poprowadzony ulicami: Święciechowska – Kilińskiego – Spółdzielcza. Ruch pieszy pozostanie bez zmian.

Wykonawcą II etapu prac jest firma Moto-Engil Central Europe S.A., która wykona prace w ramach rekompensaty za korzystanie z miejskich dróg służących transportowi materiałów na budowę drogi ekspresowej S5.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*