Przed nami rozłożona na dwa dni piąta seria spotkań piłkarskiej IV ligi – grupa południowa. Plan gier przewiduje między innymi jeden pojedynek derbowy, do którego dojdzie w Piaskach.

Korona podejmowała będzie Obrę 1912 Kościan. Korona radzi sobie całkiem dobrze, bo nie przegrała jeszcze meczu. Kościaniacy póki co spisują się poniżej oczekiwań. Przegrali dwa ostatnie spotkania i potrzebują punktów, by przełamać złą passę. Nie będzie im jednak łatwo, tym bardziej, że zagrają na obcym boisku. Mecz ten rozpocznie się w sobotę o 18.00.

Już o 13.00 w Kępnie z Polonią zagra Rawia Rawag Rawicz. Rywal Rawiczan jest prawdziwą rewelacją tego sezonu. Po 4 kolejkach jest liderem z kompletem punktów. Rawia ma potencjał, ale póki co go nie wykorzystuje. Czy powstrzyma miejscowych?

Godzinę później, o 14.00 rozpocznie się mecz w Nowych Skalmierzycach, gdzie zagra Kania Gostyń. Gospodarze bez wątpienia będą faworytem tego starcia. Każdy punkt wywalczony przez naszą drużynę będzie sukcesem.

Na 17.00 przewidziano początek meczu w Racocie. PKS podejmował będzie Tur 1921 Turek. Beniaminek gra nieźle, ale wydaje się, że jest w zasięgu. Liczymy na punkty Racocian, którzy muszą ich szukać przede wszystkim u siebie.

Weekendową kolejkę zakończy jedyne niedzielne spotkanie w Lesznie, gdzie Polonia, która jest wiceliderem tabeli spróbuje podtrzymać dobrą passę i ograć beniaminka z Gołuchowa, który radzi sobie bardzo dobrze. Jak do tej pory wygrał dwa mecze i po jednym zremisował i przegrał. To nie będzie łatwe spotkanie, a rozpocznie się o godzinie 14.00. (andre/fot.archiwum).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*