W ,,Hutniku” solowy koncert Tymka. Dozwolone powyżej 16 lat!

17 listopada w Gostyńskim Ośrodku Kultury ,,Hutnik” odbędzie się solowy koncert Tymka. Fot. arch. organizatora
17 listopada w Gostyńskim Ośrodku Kultury ,,Hutnik” odbędzie się solowy koncert Tymka. Fot. arch. organizatora

W niedzielę, 17 listopada o godz. 19:00 w Gostyńskim Ośrodku Kultury ,,Hutnik” odbędzie się solowy koncert raperaTymka, czyli Tymoteusza Buckiego.

Raper rozgłos zyskał dzięki gościnnej zwrotce w ,,Kalendarzach” u Pokahontaz. Pierwszy album zatytułowany: ,,Jestem Tymek”, wydany został w 2017 roku. Kilka miesięcy później, w tym samym roku, ukazał się jego drugi album ,,Sono”, co z języka włoskiego oznacza ,,jestem”. Natomiast trzeci krążek – ,,Klubowe” pojawił się w marcu 2019 roku.

Tymek, mimo młodego wieku, cieszy się dużą popularnością wśród fanów. Swoim utworem „Język ciała” na You Tube pokonał „Tamagotchi” Taco Hemingwaya i Quebonafide. Singiel Tymka „Języka ciała” ma już ponad 97 mln wyświetleń w serwisie. Tymek jest obecnie w trakcie prac nad najnowszą płytą „Fit”. W 2018 roku Tymek został dwunastym ,,Młodym Wielkim Popkillera 6”.

Bilety na niedzielny koncert w Gostyniu do kupienia online od 40-80 zł na www. ticketos.pl lub stacjonarnie: O Kurczę – Gostyń, ul. Kolejowa (pasaż handlowy). Wszystkie bilety stacjonarne w cenie 40 pln.

Ważna informacja: wstęp na koncert mają wyłącznie osoby powyżej 16 roku życia, młodsze – tylko z pełnoprawnym opiekunem.

Natalia Kurpisz