W piątek rewanż z Grudziądzem. Będzie zwycięstwo?

Ścigali się w niedzielę, a już w piątek dojdzie na Smoczyku do rewanżowego spotkania FOGO Unii Leszno i MRGARDEN GKM Grudziądz. Czy znów mecz będzie trzymał do końca w napięciu?

Kilka dni temu po świetnym pościgu mistrza Polski padł remis 45:45. Z przebiegu spotkania i końcowego wyniku zadowolone były obie strony. Grudziądzanie pokazali, że są mocnym zespołem i że każdy musi się z nimi liczyć.
Przed sezonem zespół Roberta Kempińskiego jechał na Smoczyku w treningu punktowanym i pozostawił po sobie także dobre wrażenie.
Oba zespoły posiadają porównywalną piątkę seniorów, ale różnicę znów mogą zrobić leszczyńscy juniorzy. Bartosz Smektała i Dominik Kubera także tym razem powinni dać dużo swojej drużynie. Lepiej, niż w pierwszym spotkaniu muszą pojechać Emil Sajfutdinow, Janusz Kołodziej i przede wszystkim Jarosław Hampel. Wydaje się, że gorszych występów niż w Grudziądzu nie odnotują. Zapowiada się bardzo ciekawe ściganie, ale faworytem pozostaje oczywiście mistrz Polski. Poniżej awizowane składy.

MRGARDEN GKM Grudziądz: 1. Kenneth Bjerre, 2. Antonio Lindbaeck, 3. Przemysław Pawlicki, 4. Krzysztof Buczkowski, 5. Artem Łaguta, 6. Marcin Turowski, 7. Kamil Wieczorek

FOGO Unia: 9. Emil Sajfutdinow, 10. Brady Kurtz, 11. Jarosław Hampel, 12. Janusz Kołodziej, 13. Piotr Pawlicki, 14. Bartosz Smektała,15. Dominik Kubera

Początek piątkowego ścigania na stadionie im. Alfreda Smoczyka o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).