W składach na mecz FOGO Unii i Stali bez niespodzianek

W najbliższą niedzielę żużlowcy FOGO Unii Leszno odjadą swój trzeci mecz o ligowe punkty w tym sezonie. Na tor im. Alfreda Smoczyka przyjedzie truly.work Stal Gorzów. W czwartek poznaliśmy składy na to spotkanie.

Niespodzianek w składach nie ma, bo być nie mogło. Byki kolejny raz będą musiały sobie radzić bez Jarosława Hampela. Menadżer Piotr Baron postawił na ten sam skład, co w poprzednim spotkaniu w Toruniu. Podobnie zresztą postąpił jego vis a vis Stanisław Chomski. Poniżej awizowane składy obu drużyn.

FOGO Unia Leszno: 9. Emil Sajfutdinow, 10. Jaimon Lidsey, 11. Brady Kurtz, 12. Janusz Kołodziej, 13. Piotr Pawlicki, 14. Bartosz Smektała, 15. Dominik Kubera

truly.work Stal Gorzów: 1. Szymon Woźniak, 2. Peter Kildemand, 3. Krzysztof Kasprzak, 4. Anders Thomsen, 5. Bartosz Zmarzlik, 6. Rafał Karczmarz, 7. Dominik Kubera

Początek spotkania przewidziano na godzinę 16.00. Dodajmy, że przed meczem Unii Leszno ze Stalą Gorzów, będzie można zakupić książkę Wiesława Dobruszka – „Asy żużlowych torów – Bernard Jąder” oraz zdobyć na niej autograf lub zrobić sobie zdjęcie z byłym zawodnikiem Unii Leszno. Zapraszamy na stoisko, gdzie obecny będzie autor książki i jego bohater, który będzie dostępny w stadionowej alejce w godzinach od 14.00 do 15.15. Jak zwykle na naszym stoisku do nabycia wiele innych pozycji, w tym najnowsza, czyli „Żużlowe ABC” tom XII. (andre/fot.andre).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*