W sobotę w Trzynastce hit I ligi piłki ręcznej

563

W sobotę w hali Trzynastka dojdzie do starcia na szczycie I ligi piłki ręcznej mężczyzn. Real Astromal Leszno podejmował będzie lidera rozgrywek – Warmię Traveland Olsztyn.

Mecz ten można określić hitem zaplecza ekstraligi, wszak zmierzą się czwarty zespół, mowa o leszczyńskiej drużynie i lider rozgrywek.

Faworytem meczu będą goście, tym bardziej, że Real Astromal nie może korzystać z usług Michała Przekwasa, a dodatkowo pod znakiem zapytania stoi występ Mateusza Nowaka oraz Krzysztofa Misiaczyka.

Ten ostatni, pomimo kontuzji barku i czekającej go operacji wspomógł jednak swoją drużynę w poprzednim wygranym pojedynku derbowym we Wolsztynie. Obrotowy leszczyńskiego teamu pokazał, że jest prawdziwym twardzielem. Kto wie, czy choć przez kilka minut nie wspomoże drużyny również w sobotę.

Tego dnia liczymy przede wszystkim na przednie widowisko. Sport ma to do siebie, ze niekiedy przynosi niespodzianki. Ważny będzie też doping leszczyńskiej publiczności, którą zapraszamy w sobotę na godzinę 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*