W sobotę wystrzelą szampany? GI Malepszy przed szansą awansu

Trwają ostatnie przygotowania GI Malepszy Futsal Leszno do ostatniego starcia w tym sezonie w I lidze. Kibice mają nadzieję, że zespół w sobotę wygra i osiągnie historyczny awans do Futsal Ekstraklasy.

Ostatnim rywalem leszczynian będzie piąty w tabeli Dragon Bojano. Beniaminek spisuje się lepiej niż przyzwoicie. Zespół ten jest bramkostrzelny, ale z drugiej strony traci obok przedostatniego KS Gniezno najwięcej bramek w całej lidze.

W I rundzie leszczynianie wysoko pokonali ,,Smoki” 9:1. Podopieczni trenera Tomasza Trznadela tak wysoko wcale nie muszą w sobotę wygrać. Wystarczy jakiekolwiek zwycięstwo. Lider będzie faworytem, ale przystąpi do decydującego spotkania z wielkim bagażem odpowiedzialności, która ciążyć będzie na głowach gospodarzy. Wierzymy, że z tą presją miejscowi sobie poradzą i zdominują rywala do tego stopnia, że nie będą się musieli martwić o końcowy rezultat.

GI Malepszy Futsal Leszno pilnie trenowało. Trener Tomasz Trznadel zarządził zajęcia nawet w wielkanocny poniedziałek. Nie było się zmiłuj, a wszystko po to, by drużyna była jak najlepiej przygotowana do operacji pod tytułem ,,gramy o awans”. Fanów futsalu zapraszamy do Trapezu. Początek spotkania GI Malepszy Futsal Leszno – Dragon Bojano w sobotę o godzinie 19.30. (andre/fot.andre).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*