W weekend mistrzostwa we Włoszakowicach

Przez dwa dni w hali sportowej we Włoszakowicach rozgrywane będą Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formułach: light-contact oraz pointfighting. Rywalizować będą: juniorzy, seniorzy i weterani.

430 zawodników i zawodniczek z 54 klubów zgłosiło się do imprezy, a lista nie była jeszcze zamknięta. W tym gronie także 17 reprezentantów gospodarzy, czyli Polonii 1912 Leszno.

– Mamy swoich faworytów. W kategorii seniorów drugi raz z rzędu tytułu bronił będzie Dominik Walkowiak. Faworytem w weteranach w swojej wadze będzie też Łukasz Mikołajczak. Tu widzę największe szanse na podium. Resztę stanowić będzie młodzież, która jeszcze nie ma takiego doświadczenia, co nie oznacza, że ktoś nam nie sprawi niespodzianki – mówi Albin Pudlicki, trener Polonii 1912 Leszno, jednocześnie organizator imprezy.

Program imprezy:
30.03 (sobota) 8:00 – walki eliminacyjne w pointfighting                                                      14:00 – uroczyste otwarcie                                                                                                14:30 – walki finałowe pointfighting, walki eliminacyjne light-contact
31.03 (niedziela)                                                                                                            8:00 walki półfinałowe light-contact                                                                               14:00 walki finałowe light-contact

Turniej odbywał się będzie w hali sportowej we Włoszakowicach przy ulicy Myśliwskiej. Organizatorami są: Polonia 1912 Leszno, Polski Związek Kickboxingu oraz Gmina Włoszakowice. Wstęp na zawody jest bezpłatny. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*