Węgrzy lepsi i tym razem (galeria)

112

Nie było niespodzianki w rewanżowym spotkaniu kręglarskiej Champions League. Polonia 1912 Leszno przegrała także rewanżowe spotkanie z węgierskim Repcelaki SE 2:6.

W zasadzie już pierwszy blok przesądził o awansie do kolejnej rundy Węgrów, którzy zdobyli swój pierwszy punkt. Wtedy jednak był remis 1:1, bo drugi pojedynek na swoją korzyść rozstrzygnął Michał Szulc, zdecydowanie najlepszy dziś wśród gospodarzy.

W drugim bloku rywal pokazał klasę i wygrał oba pojedynki. Drugi punkt w ostatnim wejściu dla gospodarzy zdobył Mikołaj Konopka. To było jednak zdecydowanie za mało na niezwykle mocną węgierską drużynę, która w Lesznie pokazała klasę. Szanse na awans były czysto iluzoryczne. Okazało się, że i na własnej kręgielni trudno było nawiązać walkę z naszymi południowymi bratankami, mającymi w swoich szeregach klasowych graczy.

Polonia 1912 Leszno – Repcelaki SE 2:6 (3536:3693)

Punkty dla Polonii zdobywali: Michał Szulc 633, Bartosz Włodarczyk 576, Piotr Kieliba 594, Mateusz Klecha 561, Adrian Szulc 574 i Mikołaj Konopka 598. (andre/fot.andre).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*